ҚР, Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, 140300, Баянауыл ауылы, Х. Абылгазин көшесі, 15
Call-center +7(718-40)–92510 Эл.пошта bayanpl-27@mail.ru
platonus
Қыркүйек 4, 2023

ХАБАРЛАНДЫРУ

Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «Баянауыл көпсалалы колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны арнайы пәндер оқытушысы ставкасы және өндірістік оқыту шеберінің ставкасы (дәнекерлеу ісі мамандығына) уақытша бос лауазымдарына орналасуға конкурс жариялайды:

2 штаттық бірлік

Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «Баянауыл көпсалалы колледжі» КМҚК орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 140300 Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі, Баянауыл ауылы, Х.Әбілғазин көшесі,15. Телефоны 8(71840)9-25-12, bayankk@mail.kz

Кәсіпорын қызметі: техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыру болып табылады.

Конкурс ҚР БҒМ 2012.02.21 № 57 бұйрығымен бекітілген мемлекеттік білім беру ұйымының педагог лауазымына орналасуға конкурс өткізу тәртібіне сәйкес өткізіледі.

Конкурс ҚР Білім және ғылым министрінің 2012.02.21 № 57 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік білім беру ұйымдарының бірінші басшылары мен педагогтерін лауазымға тағайындау, лауазымнан босату қағидалары тәртібіне сәйкес өткізіледі.

Қатысушыларға қойылатын талаптар конкурс:

тиісті бейіндер бойынша кәсіптік, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімі болу керек, жұмыс өтіліне талап қойылмайды;

және (немесе) біліктілігінің жоғары деңгейі болған кезде мамандығы бойынша жұмыс өтілі: педагог-модератор үшін кемінде 2 жыл, педагог-сарапшы үшін кемінде 3 жыл, педагог – зерттеуші үшін кемінде 4 жыл. педагог-шебер үшін-5 жыл.

Білуге тиіс:

Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан Республикасының «Білім туралы», «Педагог мәртебесі туралы», «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» заңдарын, білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламаларын, білім алушыларды оқыту және тәрбиелеу мәселелері жөніндегі басқа да нормативтік құқықтық актілерді; оқу пәнінің мазмұнын, оқу-тәрбие процесін, оқыту және бағалау әдістемесін; Педагогика және психология, әлеуметтану негіздерін, қазіргі педагогикалық ғылым мен практиканың жетістіктерін; басқарудың инновациялық әдістерін; экономика негіздерін, еңбек туралы заңнаманы, еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғауды, өртке қарсы қорғау қағидаларын.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) осы Қағидаларға 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қоса берілетін құжаттардың тізбесін көрсете отырып, Конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) жеке басын куәландыратын құжат не цифрлық құжаттар сервисінен алынған электронды құжат (идентификация үшін);

3) кадрларды есепке алу бойынша толтырылған жеке іс парағы (нақты тұрғылықты мекенжайы мен байланыс телефондары көрсетілген – бар болса);

4) Педагогтердің үлгілік біліктілік сипаттамаларымен бекітілген лауазымға қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

5) еңбек қызметін растайтын құжаттың көшірмесі (бар болса);

6) «Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығымен бекітілген нысан бойынша денсаулық жағдайы туралы анықтама (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 болып тіркелген).

7) психоневрологиялық ұйымнан анықтама;

8) наркологиялық ұйымнан анықтама;

9) Ұлттық біліктілік тестілеу сертификаты (бұдан әрі – ҰБТ) немесе педагог-модератордың, педагог-сарапшының, педагог-зерттеушінің, педагог-шебердің біліктілік санатының болуы туралы куәлік (болған жағдайда).

10) Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында арнайы пәндер бойынша педагогтер және бейіні бойынша кемінде 2 жыл өндірістік өтілі бар өндірістік оқыту шеберлері лауазымдарына алғаш рет педагогикалық қызметке кіріскен педагогтер Ұлттық біліктілік тестілеуінен өтпестен «педагог» біліктілік санатын алады.

Конкурсқа қатысушы бар болған жағдайда біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (біліктілігін арттыру, ғылыми/академиялық дәрежелер мен атақтар беру, ғылыми немесе әдістемелік жарияланымдар, біліктілік санаттар туралы құжаттардың көшірмелері, алдыңғы жұмыс орнының басшылығынан ұсынымдар) ұсынады.

Конкурсқа қатысу туралы өтініштерді ұсыну мерзімі:

Конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар үшін өтініштері мен құжаттарын қабылдау бұқаралық ақпарат құралдарында немесе «Баянауыл көпсалалы колледжі» КМҚК интернет ресурсында конкурс өткізу туралы хабарландыру орналастырылған күннен бастап 7 жұмыс күн ішінде жүргізіледі.

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады:

Қазақстан Республикасы, 140300 Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі, Баянауыл ауылы, Х. Әбілғазин көшесі, 15 «Баянауыл көпсалалы колледжі» КМҚК немесе bayankk@mail.kz электрондық поштаға электрондық түрде ұсынылады.

Конкурс Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «Баянауыл көпсалалы колледжі» КМҚК: Қазақстан Республикасы, 140300 Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі, Баянауыл ауылы, Х.Әбілғазин көшесі, 15. Педагогтердің біліктілік талаптарына сәйкестігіне құжаттарды қабылдау аяқталған күннен кейін 5 жұмыс күні ішінде өтеді.

лучший по профессии

slide